Enter your keyword

Zapięcie silikonowe

Nasze opakowania foliowe to wysokiej jakości produkt, chroniący idealnie znajdujący się w środku produkt, dodatkowo są praktyczne, dzięki zastosowaniu zapięcia strunowego. Worki strunowe jakie Państwu oferujemy to o wiele skuteczniejsze rozwiązanie niż powszechnie stosowane i używane rodzaje zamykań.

Woreczki zamykane to najlepszy i najprostszy sposób na podniesienie rangi swojego produktu w opinii konsumenta. Przez możliwość wielokrotnego zamykania torebka jest o wiele praktyczniejsza. Artykuł znajdujący się w środku, by zachował swoją świeżość i walory jakościowe powinien być chroniony przed powietrzem, promieniami słonecznymi i innymi szkodliwymi substancjami z zewnątrz, które mogły by spowodować jego zepsucie. Torebka strunowa eliminuje konieczność przesypywania produktu z opakowania do pojemnika przez konsumenta w celu utrzymania jego świeżości.

Jako producent woreczków strunowych nasze zamknięcia stosowane są we wszystkich opakowaniach w jakich możliwe jest ich zastosowanie. Woreczki foliowe jakie posiadamy w swojej regularnej sprzedaży typu doypack we wszystkich rozmiarach posiadają zapięcie.

Opakowania z tworzyw sztucznych, jaki znajdą Państwo w naszej ofercie wykonane są z materiałów przyjaznych środowisku. Nie są to torebki biodegradowalne, gdyż nie zapewniałyby odpowiedniej bariery dla pakowanych produktów. Recycling tworzyw sztucznych obejmuje całkowicie nasze wyroby, dzięki czemu mogą zostać przetworzone i niezalegają na wysypiskach śmieci.

Worki foliowe z zamknięciem silikonowym to najlepszy wybór, który przyniesie Państwu wiele korzyści zapewniajac dlugotrwala swiezosc produktow i zadowolenie odbiorcow Panstwa produktow.