Enter your keyword

Folie do herbaty

Wyroby z naszej fabryki to produkty, które idealnie nadają się do pakowanie żywności. Herbata i kawa w naszych foliach ma zapewnione idealne warunki, aby mogły przetrwać wiele miesięcy bez utraty swoich cennych właściwości.

Opakowania do żywności jakie mamy w swojej regularnej ofercie do torby wykonane z trójwarstwowego laminatu, dostępne w opcji saszetki z fałdą dolną, torebki z fałdą boczną w wielu rozmiarach i opcjach kolorystycznych. Jest to najtańszy i zarówno najbezpieczniejszy i atrakcyjny sposób, by zapakować wszystkie gatunki herbaty. Herbata zielona, czerwona herbata i inne będą się niezwykle dobrze prezentować w opakowaniach z okienkiem, przez które klient może zobaczyć jakość liści. Herbata yerba mate, będzie idealnie pasować do naszych torebek z brązowego papieru z ofoliowanym środkiem (doypack z okienkiem) lub z metalizowanym środkiem (doypack zadrukowany lub torebka z fałdą boczną). Opakowania na żywność produkujemy rownież na indywidualne zamówienia obejmujące kształt, grafikę i wielkość.

Folie aluminiowe są niezbędne, gdy dany herbata wymaga ograniczonego dostępu promieni słonecznych, mających negatywny wpływ na jakość liści. Akcesoria do kawy obejmują miarki do odmierzania. W naszej ofercie mamy plastikowe miarki z regularnej oferty, jak i również na indywidualne zamówienia. Opakowania produktów spożywczych, z naszej produkcji to wyrób, który gwarantuje bezpieczeństwo dla zapakowanych w nie artykułów.