Enter your keyword

Mierzenie opakowania typu quad

Poprawne zmierzenie opakowania typu quad jest niezbędne dla odpowiedniego zaprojektowania grafiki dla opakowania.

Te opakowania foliowe posiadają następujące kluczowe wymiary: szerokość, wysokość i głębokość fałdy bocznej.

Nie posiadają zgrzewu na boku czy też po środku tylnej ściany. Te torebki mają zgrzaną każdą z czterech bocznych krawędzi. Szerokość zgrzewu najczęściej jest to do 9mm, zależy od wielkości torebki. Projektując grafikę należy pamiętać, by nie umieszczać ważnych elementów grafiki i treści na zgrzewach. Spojenia powodują nieznaczne zniekształcenia, co spowodowałoby pogorszenie efektu wizualnego lub niemożliwość odczytania informacji.

Należy pamiętać, że wymagamy tylko wymiarów zewnętrznych!

Ta torebka fałdowa jest dostępna tylko na indywidualne zamówienia klientów z ich grafiką, kształtem i wielkością dobraną do gęstości pakowanego wyrobu. Jest to torebka foliowa wykonana z wytrzymałych materiałów przystosowanych do kontaktu z żywnością. Również mogą byc wyprodukowane pod postacią torebki papierowej z metalizowanym wnętrzem, szczególnie polecane, przez swoją niepowtarzalność jako torby papierowe z nadrukiem. Najlepiej nadają się do pakowania produktów sypkich, pod których ciężarem będą się atrakcyjnie prezentowały na półce w sklepie.

Są doskonałe jako opakowania produktów spożywczych szczególnie ich sypkich postaci i relatywnie ciężkich, pod którym ciężarem będzie mogła idealnie prezentować się w sklepie i wyróżniać spośród innych podobnych artykułów. Najlepsze dla kawy, kakao, cukru.