Enter your keyword

saszetki na płyn

Do tej pory pakowanie napojów i wszelkich produktów płynnych od produktów spożywczych, przez kosmetyki, detergenty, aż po leki było możliwe tylko w plastikowe słoiki, butelki, buteleczki szklane. W swojej ofercie posiadamy innowacyjne opakowania jakim są saszetki na płyn, które zastępują dotychczas stosowanie opakowania z plastiku, szkła, aluminium.

Są to opakowania foliowe typu doypack z nakrętką. Są znacznie odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne niż ich zamienniki. Dodatkowao dzięki elastycznej formie zmiejszają koszty jednostkowe transportu i magazynowania. Pakowanie w saszetki jest to oszczędność Państwa pieniędzy.

Pakowanie produktów spożywczych takich jak sosy, dressingi, przyprawy płynne, kocentraty, zupy i podobne płynne lub półpłynne produkty w saszetki jakie Państwu oferujemy to dostarczenie konsumentowi artykułu, który jest opakowany w praktyczne opakowanie, z którego może usunąć całą zawartość, nic przy tym nie marnując.

Opakowania na płyny to również świetne opakowania kosmetyczne, opakowania dla farmacji. Odpowiednio wyprofilowany korek i wygodna forma torebki ułatwiają korzystanie z preparatu. W odpowiednio dobranej folii zastepują butelki farmaceutyczne, które są również dużo droższe w porównaniu do naszych saszetek. Te opakowania na kosmetyki to idealne rozwiązanie dla odżywek, szamponów do włosów, balsamów, żeli pod prysznic, olejków, płynów do kąpieli, toników, mydła w płynie, jak i również detergentów płynów do prania i płykania, żeli czyszczących i podobnych produktów.