Enter your keyword

Pomiary Opakowan Doypack

Poprawne zmierzenie opakowania foliowego stojącego jest niezbędne dla odpowiedniego zaprojektowania grafiki dla opakowania.

Opakowanie foliowe stojące posiada następujące kluczowe wymiary : szerokość, wysokość, głębokość fałdy dolnej, odległość od górnej krawędzi do dolnej krawędzi zapięcia silikonowego.

Szerokość zapięcia wynosi do 10mm, odległość od struny do krawędzi górnej to około 15mm, jeśli torebka ma mieć możliwość zawieszenia jej na półce w sklepie, niezbędne jest specjalne wycięcie pomiędzy zapięciem, a krawędzią. Wtedy odległość od struny do krawędzi górnej nie będzie mniejsza niż 25mm.

Należy pamiętać, że wymagamy tylko wymiarów zewnętrznych!

Opakowania typu doypack to świetne opakowania spożywcze, opakowania dla kosmetyków, produktów chemicznych i medycznych. Nadają się do pakowania kawy, herbaty, makaronów, cukru, mąk, ryżu, przypraw, przekąsek, słodyczy, owoców suszonych, karmy dla zwierząt, proszków, wacików, protein, tabletek i wielu innych podobnych artykułów. Folia barierowa z jakiej są wykonane idealnie chroni zawartość opakowania, stwarza nieprzepuszczalną barirę dla wszelkich nieporządanych substancji dla produktu.

Te worki foliowe dostępne są w regularnej sprzedaży w wersji całkowicie zadrukowanej, z okienkiem, z jedną strona przezroczystą, całkowicie przezroczyste, również oferowane jako torebki papierowe z metalizowanym środkiem(całkowicie zadrukowana torebka) lub z ofoliowanym środkiem(torebka z okienkiem). Jak i również wytwarzamy je na indywidualne zamówienia klientów z ich grafiką do 9 kolorów, kształtem, wielkością odpowiednią dla pakowanego produktu.