Enter your keyword

F.A.Q’S

Czas oczekiwania na dostawę zamówienia zależy głownie od tego czy kupują Państwo nasze standardowe opakowania czy też indywidualne zamówienie. Na zlecenia pod wzór klienta czas oczekiwania wynosi od 4 do 8 tygodni, zależy od ilości w partii, ilości różnych wielkości, kształtów, odległości od fabryki do klienta. Zamawiając torebki z standardowej produkcji to czas oczekiwania od 1 do 2 tygodni.

Nasze zamkniecie to wysokiej jakości dwa silikonowe paski, które tworzą parę. Jeden jak i druki pasek ma szerokość ok. 13mm, w połowie szerokości jest specjalna struna. Na jednym pasku jest to wyrzeźbiony rowek, a na drugim wpust, które po sczepieniu idealnie do siebie pasują, same nie mają prawa się rozpiąć, a żeby je rozłączyć trzeba zdecydowanie pociągnąć dwie strony folii. Zapięcie strunowe jest bardzo delikatne, łatwo można je rozpiąć, ale również często samo się rozłącza.

Grafika na opakowaniu może zawierać do 9 kolorów, w zależności od potrzeb klienta, dobieramy również materiał, który nie będzie reagował z pakowanym artykułem, zapewni mu utrzymanie świeżości.

Nasze saszetki są wytwarzane z folii celofan, również torebki papierowe. Ten materiał nie jest biodegradalny, ale całkowicie przyjazny środowisku, podlega w 100% przetwarzaniu. Saszetki biodegradowalne nie zapewniają ochrony produktowi, przepuszczają tlen, wilgoć, nadają się do zapakowania suchych wyrobów. Artykuły, szczególnie spożywcze, szybko utracą przydatność do spożycia, poza tym narażone są na kontakt i przeniknięcie do ich wnętrza substancji szkodliwych dla konsumenta. Nasze torebki papierowe od środka mają specjalna barierę foliową, która zapewnia szczelność opakowania. Od zewnątrz jest warstwa wysokogatunkowego papieru.

Składając zamówienie na produkt z naszej regularnej oferty najmniejsza ilość zamówienia to od 1000 opakowań w zwyż. Jednak ten tysiąc torebek nie musi obejmować tylko i wyłącznie tej samej torebki, można zamówić różne kolory wielkości, tak aby w rezultacie otrzymać conajmniej 1000szt. Zamówienia indywidualne przyjmujemy od 5000 sztuk na ten sam rozmiar, kolor, kształt torebki.

By jak najbardziej Państwa usatysfakcjonować naszym produktem, zamawiając od nas saszetki, warto przedstawić nam jak najwięcej informacji o artykule jaki ma być pakowany. To pomoże dostosować odpowiedni materiał, kształt, rozmiar torby.

Tak, nasz park maszynowy jest elastyczny, dzięki czemu możemy przyjmować zamówienia od bardzo małych po duże rozmiary zarówno naszych opakowań foliowych jak i taśm rolkowych oraz rękawów termokurczliwych. Grafika może we wszystkich wielkościach zawierać aż do 9 kolorów, zarówno może być wykonana w technice fleksograficznej jak i druku wklęsłego. W przypadku taśm rolkowych położenie grafiki względem wałka, nie ma dla nas znaczenia, możemy wydrukować grafikę horyzontalnie bądź prostopadłe względem wałka, w zależności od potrzeb zgłaszanych przez klienta.

Różnica polega na jakości otrzymanej grafiki. Technika fleksograficzna to maksymalnie do 250dpi, folie z tym zadrukiem, są mało atrakcyjne, mają raczej tani, mało przyciągający wygląd. Druk wklęsły to rozdzielczość rzędu 350-600 dpi, czyli wygląd opakowań w jednej jak i drugiej technice jest nieporównywalny. Jednak jakość powiązana jest z ceną, druk wklęsły jest droższą techniką. Wybór wykorzystanego rodzaju druku zależy od Państwa, jaki i jak oferują swój produkt, czy wysoka jakość grafiki będzie miała wpływ na wzrost sprzedaży?