Enter your keyword

Mierzenie opakowania trójstronnie zgrzewanego

Poprawne zmierzenie torebki trójstronnie zgrzewanej jest niezbędne dla odpowiedniego zaprojektowania grafiki dla opakowania.

Te worki plastikowe posiadają następujące kluczowe wymiary : szerokość, wysokość.

Te opakowania są proste do zaprojektowania, nie posiadają żadnych zgrzewów na środku opakowania. Zgrzew występuje na czterech krawędziach. Może być zainstalowane zapięcie silikonowe. Szerokość zapięcia do 10mm, odległość od struny do krawędzi górnej to około 15mm, jeśli torebka ma mieć możliwość zawieszenia jej na półce w sklepie, niezbędne jest specjalne wycięcie pomiędzy zapięciem, a krawędzią. Wtedy odległość od struny do krawędzi górnej nie będzie mniejsza niż 25mm.

Należy pamiętać, że wymagamy tylko wymiarów zewnętrznych!

Opakowania miękkie dostarczymy Państwu z niezgrzaną górna bądź dolna krawędzią, w zależności jak produkt będzie napełniany. Jako producent opakowań foliowych również zajmujemu się ich drukowaniem. Mamy możliwość druku w 9 kolorach włącznie. Na zamówienie dostarczamy różne wielkości i kształty tych opakowań.

Worki barierowe, jakie wytwarzamy to idealne rozwiązanie dla produktków spożywczych w szczególności mięsa, wędlin, ryb, serów, jak i również czekolad i innych w miarę płaskich artykułów. Doskonale nadają się również jako opakowania dla produktów medycznych takich jak gaziki, opatrunki, plastry.

W regularnej ofercie mamy te opakowania w gramaturze 1g z zapięciem i niezgrzaną górna krawędzią i w rozmiarze 3g z zapięciem i niezgrzana dolną krawędzią.