Enter your keyword

Wentyle

W naszych opakowaniach z wentylem stososujemy zawór goglio, który również sami produkujemy. Nasz zawór w porównaniu do powszechnie stosowanego wentyla plastikowego zamiast papierowego filtru ma filtr nylonowy, który pozwala na pakowanie bardzo gorącej kawy do toreb.

Jako producent toreb foliowych prowadzimy regularną sprzedaż naszych opakowań jak i drukujemy torby na indywidualne zamówienia, obejmujące kształt, wielkość, grafikę . Nasze opakowania to wysokiej jakości produkt, który zapewnia idealną ochronę dla zapakowanych w nie produktów. Torby z nadrukiem z Państwa zamówienia to także najlepszy torby, które wyróżniają dany artykuł na półce.

Opakowania foliowe z nadrukiem dostępne są również w wersji torby papierowej. Opakowania w wesji papierowej są o wiele lepsze niż zwykłe powszechnie stosowane zwykłe torebki z papieru. Dzięki metalizowanej barierze w środku zapewniają utrzymanie sterylności zapakowanego wewnętrz produktowi. Nie ulegają samoczynnej biodegradacji, nie absorbują tlenu, wilgoci, promieni słonecznych i innych niebezpiecznych substancji z otoczenia. Torby plastikowe z nadrukiem, jak i torby papierowe z nadrukiem moga mieć wentyl umieszczony w różnych miejscach.

Wentyl goglio może być zainstalowany w torebkach z fałdą dolną, z fałdą boczną i zgrzaniem centralnym, z fałdą boczną i zgrzaniem bocznym, torebkach typu Quad, opakowaniach z płaskim dnem. W regularnej sprzedaży wentyl można nabyć w torebkach typu doypack i torebkach z fałdą boczną i zgrzaniem centralnym.