Enter your keyword

Oferta asortymentowa

Regularne torebki fałdowe są to torebki z fałda boczną i cetralnym zgrzewem na tyle jednej ze ścian. Są one dostępne w naszej standardowej ofercie, jedynie z czasem oczekiwania na ich dostawę do miejsca wskazanego przez klienta.

W standardowej ofercie mamy je w rozmiarach 250g, 500g, 1kg, 2kg i 3kg, dostępne w kolorach: zielonym, czerwonym, niebieskim, matowym/ błyszczący złotym, matowym/ błyszczący srebrnym, matowym/ błyszczący biały i matowym/ błyszczący czarnym. Rozmiary 250g, 500g i 1000g można nabyć również w wersji brązowego papieru.

Te worki foliowe posiadają metalizowana barierę, która doskonale oddziela zapakowany produkt od środowiska zewnętrznego, zatrzymując tym samy jego świeżość i walory. Torebki papierowe również posiadają metalizowaną barierę. Te torebki we wszystkich wielkościach i kolorach są to opcjonalnie opakowania z zaworem. Wentyl jest to idealne i jedyne rozwiązanie w przypadku pakowaniu świeżo mielonej i świeżo palonej kawy, która nie została poddana procesowi odgazowania. Zawór jednokierunkowy umożliwia usunięcie gazów z środka zasobnika, ale jednocześnie nic do środka nie ma prawa się przedostać.

Te foliowe torby również w wersji papierowej torebki nie są biodegradowalne, czyli nie ulegają samoczynnej i całkowitej utylizacji, jednak podlegają one przetwarzaniu. Cały uzyskany z nich materiał może zostać użyty to produkcji innych tworzyw sztucznych. Są przyjazne dla środowiska, bo nie będą zalegać na wysypiskach śmieci.