Enter your keyword

Mierzenie saszetki na płyn

Poprawne zmierzenie saszetki na płyn jest niezbędne dla odpowiedniego zaprojektowania grafiki dla opakowania.

Opakowanie foliowe stojące z nakrętką posiada następujące kluczowe wymiary : szerokość, wysokość, głębokość fałdy dolnej, położenie korka, jego wymiar (średnica). Korek może być zainstalowany na górnej krawędzi lub na rogu opakowania.

W produkcji używamy najczęściej dwa warianty korka, o średnicy 10mm najczęściej umieszczany na rogu opakowania (pod katem 45°), o średnicy 22mm najpopularniejszy dla umieszczenia na górnej krawędzi, jednak w przypadku większych torebek jest możliwe jedno umieszczanie na rogu.

Należy pamiętać, że wymagamy tylko wymiarów zewnętrznych!

Do Państwa dostarczamy opakowania z niezgrzana górna krawędzią, w przypadku, gdy nakrętka umieszczona jest na rogu, lub opakowanie ma zgrzana każdą krawędź, a płyn jest wlewany przez nakrętkę, gdy nakrętka umieszczona jest na górnej krawędzi.

Pakowanie w saszetki substancji płynnych eliminuje konieczność korzystania z dużo droższych butelek, słoików, puszek ze szkła, plastiku, aluminium. Pakowanie produktów spożywczych takich jak soki, zupy, koncentraty, napoje, przyprawy płynne, dresingi, sosy, musy i podobne produkty przyniesie same korzyści. Opakowania plastikowe jakie mamy w swojej regularnej ofercie i jakie produkujemy na indywidualne zamówienia to również unikalne opakowania na kosmetyki i detergenty oraz lekarstwa. Te opakowania na płyny zmniejszają koszty jednostkowe transportu i magazynowania.