Enter your keyword

Pakowanie protein

Opakowania do protein to produkt jaki produkujemy najczęściej. Nasze opakowania w postaci torebki z fałdą dolną i zapięciem i torebki z fałdą boczną zastąpiły do tej pory najczęściej stosowane słoje plastikowe. Te opakowania są znacznie wygodniejsze w użytkowaniu, łatwiejsze to przenoszenia. Dodatkowo lepiej wyglądają, są tańsze. Są elastyczne dzięki czemu koszty jednostkowe magazynowania i transportu ulegają zmiejszeniu.

Pakowanie protein w nasze torebki to idealny wybór by zapewnić doskonałe warunki dla tych suplementów, zarówno jak i dostarczyć konsumentowi opakowanie, które jest wygodne w użytkowaniu i nie wpływa znacznie ono na cenę samego produktu. Torebki foliowe do protein mamy dostępne już w regularnej sprzedaży w postaci torebki z fałdą dolna i zapięciem już od rozmiaru 28g, 70g, 100g, poprzez 150g, 250g, 500g, 1kg, 3kg (do wyboru wersja z raczką lub bez), aż do 4kg (z rączką). Również mamy torebki z fałdą boczną od rozmiaru 250g, 500g, 1kg, po rozmiar 2kg i 3kg oferowane w wielu kolorach. Są to opakowania bez zadruku, wymagają oznakowania produktu, przez naklejenie nalepki z nazwą, firmą, sposobem przyrządzenia.

Opakowania foliowe z nadrukiem to droższa propozycja zapakowania protein, ale na pewno bardziej atrakcyjna. Odżywki proteinowe zarówno w torebkach z regularnej sprzedaży jak z indywidualnego druku będą mieć zagwarantowane odpowiednie dla siebie warunki.