Enter your keyword

Torebki fałdowe z zgrzaniem bocznym

Jako producent opakowań foliowych do zaoferowania Państwu mamy dużą rangę swoich wyrobów. Produkujemy opakowania do żywności, chemi, kosmetyków, detergentów, produktów medycznych. Torebka fałdowa z zgrzaniem bocznym to foliowe opakowania dostępne również jako torebka papierowa. Ten produkt jest dostępny tylko na indywidualne zlecenia klientów z ich grafiką do 9 kolorów włącznie, w wielu różnych wielkościach dostosowanych to produkty jaki będzie w nie pakowany.

Nadają się szczególnie do pakowania produktów sypkich, pod których ciężarem rozłożonym równomiernie w opakowaniu, będzie atrakcyjnie prezentować się na półce. Są to torebki idealnie nadające się jako opakowania produktów spożywczych, m.in tj.: kawy, mąki, cukry, makarony, ryże, karmy dla zwierząt i innych podobnych artykułów, również chemicznych .

Torebki papierowe to najlepsze opakowanie dla producentów oferujących produkty typu bio. Warstwa papierowa sprawia, że torebka wygląda naturalnie, ekologicznie. Jednak w porównaniu do powszechnie stosowanych saszetek z papieru posiada folie aluminiową od środka, która zapewnia barierę dla wszelkich nieporządanych substancji dla produkty.

Ta torebka foliowe może zostać dowolnie zadrukowana zgodnie z życzeniem klienta, również wytwarzamy niebywale atrakcyjne torby papierowe z nadrukiem. Te opakowania zapewniają niezwykle atrakcyjny wygląd produktu na półce, przez co przyciagają wzrok i koncentruja uwagę potencjalnego klienta. Dodakowo swoim dokładnym wykonaniem, praktycznościa i jakością użytych materiałów wzbudzają zaufanie kupującego.