Enter your keyword

Opakowania do kawy

Foliowe opakowania z naszej firmy są to opakowania pochodzące bezpośrednio od producenta, którym jesteśmy. Hurtownia opakowań naszych wyrobów, nie pobiera dodatkowych opłat za przechowywanie i sprzedaż produktów, dzięki czemu są tanie, nieobciążane sztucznymi kosztami.

Opakowania, które produkujemy to wysokiej jakości wyrób idealnie przystosowany do pakowania kawy. Ziarna kawy, jak i jej postać mielona w naszych workach foliowych ma zapewnione idealne warunki, aby zachowała swoje wszystkie cenne walory smakowo-zapachowe jakie gwarantuje producent kawy. Nasze torby zarówno z regularnej sprzedaży, jak i na indywidualne zamówienia nadają się do kawy świeżo mielonej, świeżo palonej (wersja z wentylem), kawy pakowanej próżniowo, kawy ziarnistej, kawy mielonej. Wszystkie rodzaje kawy mogą być w nie również pakowane, czy to kawa zielona, kawa smakowa, kawa rozpuszczalna itp.

Palarnie kawy jak i sklepy z kawą znajdą w naszej ofercie wysokiej jakości opakowania, niezwykle szczelne, które gwarantują jej zachowanie takich samych właściwości po otwarciu torebki przez konsumenta z jakimi zapakował ją producent kawy.

Saszetki pochodzące z naszej produkcji to idealny produkt, dla kawy świata jak i herbaty. Kawy i herbaty zapakowane w nasze torebki to zapewnienie idealnych warunków, w których nie mają prawa starcić swoich unikalnych właściwości. Co więcej te opakowania są praktyczne, można je wielokrotnie zamykać, co pozwala na przedłużenie jej świeżości u konsumenta.