Enter your keyword

Torebki fałdowe

Jesteśmy wiodącym producentem toreb foliowych szerokiego zastosowania. Opakowania foliowe z naszej fabryki są to tanie torby, które jednocześnie są atrakcyjne, trwałe, spełniają wszystkie normy jakościowe, wykonane są z folii przystosowanych do kontaktu z żywnością.

Torebka fałdowa w regularnej sprzedaży dostępna jest w wersji torebki foliowej lub torby papierowej z ofoliowanym środkiem z fałda boczą i centralnym zgrzewem na tyle tej reklamówki foliowej. Dostępne są od torebki rozmiaru 250g, aż do torebki o pojemności 3kg. Tanie toreby papierowe dostępna jest od rozmiaru 250g poprzez 500g, do pojemności 1kg. Te opakowania dostępne są bez zapięcia silikonowego, ale opcjonalnie można je nabyć z wentylem, niezbędnym przy pakowaniu kawy świeżo mielonej lu świeżo palonej.

Jako, że jesteśmy producentem wytwarzamy opakowania na indywidualne zamówienia klientów, które obejmują wielkość, kształt, grafikę. Produkujemy również torby papierowe z nadrukiem. Torby fałdowe na indywidualne zamówienia to doskonałe torby reklamowe, które wyróżniają zapakowane w nie produkty na sklepowej półce. Torby reklamowe z nadrukiem w wersji foliowej lub papierowej to najlepsza promocja produktu, przyciągają one wzrok klientów, zachęcają swoim solidnym wyglądem i wykonaniem oraz praktycznością korzystania z nich. Torebka papierowa to idealne rozwiązanie dla producentów oferujących produkukty pochodzenia ekologicznego. Torebki fałdowe muszą zostać zgrzane po zapakowaniu w nie produktu, ewntualnie jeśli mają być wielokrotnie zamykane u konsumenta, możemy dostarczyć druciki zamykajace typu tin ties.