Enter your keyword

Miarki plastikowe

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do pakowania żywności, chemii, kosmetyków, lekarstw, detergentów, produktów zarówno płynnych jak i sypkich. W zakres naszych opakowań dostępnych w regularnej sprzedaży wchodzą torebki typu doypack, torebki z fałdą boczną i zgrzewem centralnym, saszetki na płyn, opakowania próżniowe dostępne w wielu rozmiarach i opcjach kolorystycznych również w wersji papierowej. Opakowania z tworzyw sztucznych na indywidualne zamówienia rozszerzone są o opakowania z fałdą boczną i zgrzewem bocznym, torebki typu quad, opakowania miękkie, rolki taśmowe, etykiety termokurczliwe.

W ofercie naszych produktów znajdą Państwo również miarki plastikowe w wielu rozmiarach od 1ml aż do 150ml, dostępne w opcji przezroczystej i niebieskiej z dnem płaskim lub półokrągłym. Pojemniki z miarką są niezykle praktycznym dodatkiem w przypadku takich produktów, które należy odmierzać by je poprawnie przyrządzić. Są użyteczne zarówno w przypadku produktów proszkowych jak i płynnych. Te miarki to doskonały produkt jako miarki kosmetyczne, miarki kuchenne. Idealne jako miarki kuchenne.

Przez dołączenie odpowiedniej miarki do opakowania, konsument będzie miał znacznie uproszczony proces korzystania z niego. Nie musi szukać wagi ani narzędzia, którym możliwe byłoby pobranie wymaganej ilości. Są doskonały elementem dla protein, płynów do prania, proszków, mleka dla niemowląt. Produkujemy je również na specjalne zamówienia.