Enter your keyword

Opakowania asortymentowe

Opakowania plastikowe typu doypack, jakie mamy w swojej ofercie są dostępne w wersji całkowicie przezroczystej, przezroczystej z jednej strony, a z drugą całkowicie zadrukowaną, torby w wersji z owalnym, okienkiem jak i torby całkowicie zadrukowanej. W ofercie mamy rozmiary od 28g (bez zapięcia), 70g, 100g, 150g, 250g, 500g, 1000g, 3000g (w wersji z rączką lub bez), 4000g (z rączką). W postaci opakowania z fałdą dolną produkujemy również torebki papierowe. Dla producentów kawy, pakujących ją zaraz po jej zmieleniu, lub po obróbce termicznej, nawet bardzo gorącą, mamy w swojej ofercie opakowania z wentylem Goglio z nylonowym wentylem.

Torebki strunowe, powszechnie dostępne nie są tak samo skuteczne jak nasze zapięcia silikonowe, które o wiele skuteczniej i dłużej mogą chronić produkt, nawet po zerwaniu orginalnego zamknięcia przez producenta.

Tanie torby jakie Państwu przedstawiamy to najlepszy i najtańszy sposób na bezpieczne przechowywanie go, ale tym samym również jest to atrakcyjny sposób na jego opakawanie, by był interesujący dla potencjalnego klienta.