Enter your keyword

Torby papierowe

Produkcja toreb papierowych, którą prowadzimy oferuje te produkty jako dużo lepsze rozwiązanie niż powszechnie stosowane torebki papierowe. Nasze opakowania z zewnątrz posiadają warstwę papierową, a w środku znajduje się metalizowana bariera lub foliowa. W regularnej sprzedaży papierowe torby występują pod postacią toreb z fałdą dolną i zapięciem oraz toreb z fałdą boczną i centralnym zgrzewem.

Torebki z fałdą dolną dostępne są całkowicie pokryte warstwą papierową i metalizowanym środkiem, lub z okienkiem i foliowym środkiem. Torebki fałdowe posiadają metalizowaną barierę . Obie z torebek opcjonalnie można nabyć z wentylem.

Nasz firma zajmuje się również drukiem papierowej torby z nadrukiem. Indywidualną grafiką konsumenta. Nadruk wykonany jest na warstwie papierowej do 9 kolorów włącznie w technice druku wklęsłego. Torby z indywidualnego zamówienia moga mieć inne kształty, wielkości. Wentyl może być położony na różnej wielkości. Torby papierowe z logo firmy i innymi informacjami odnośnie produktu to idealne rozwiązania szczególnie dla producentów żywności, produktów pochodzenia ekologicznego.

Torby reklamowe z nadrukiem to również nasze torby ekologiczne papierowe. Są one przyjazne dla środowiska, nie ulegają biodegradacji, ale mogą zostać całkowicie przetworzone, a pozyskany z nich surowiec może służyć w innych celach. Torby foliowe to jedyna, najefektywniejsze i najskuteczniejszy sposów na zapakowanie produktów, tylko one zapewniają odpowiednią barierę pomiędzy artykułem w środku, a środowiskiem zewnętrznym.