Enter your keyword

Mierzenie opakowania z płaskim dnem

Poprawne zmierzenie opakowania z płaskim dnem jest niezbędne dla odpowiedniego zaprojektowania grafiki dla opakowania.

Jest to torebka fałdowa, która przybiera kształt pudełka po jej rozłożeniu. Płaskie dno zapewnia, że z łatwością będzie stała pod ciężarem lekkich artykułów, w przeciwieństwie do zwykłych torebek z fałdą boczną.

Te opakowania foliowe posiadają następujące kluczowe wymiary: szerokość, wysokość, głębokość fałdy dolnej i głębokość fałdy bocznej.

Należy pamiętać, że wymagamy tylko wymiarów zewnętrznych!

Co więcej jako pierwsza z torebek z fałdą boczną ma możliwość zainstalowania zapięcia. Opakowania z zamknięciem to najlepszy sposób, by zagwarantować konsumentowi wygodną i praktyczna torebkę, w której produkt może utrzymać świeżość przez znacznie dłuższy czas. Zamknięcie strunowe eliminuje konieczność przesypywania artykułu w inne pojemniki, bo może zostać szczelnie zamknięte, i do środka jak i z środka nic nie ma prawa się przedostać.

Folie PET jakie stosujemyw naszych opakowaniach są wysokiej jakości, zapewniają szczelność i nieprzepuszczalność. Pomimo tego, iż jest to tworzywo sztuczne, jest ciągle przyjazne dla środowiska, podlega całkowitemu przetwarzaniu.

Ten typ torebek jest dostępny w regularnej sprzedaży, jak i również zajmujemy się drukowaniem opakowań kolorowych, metalizowanych, foliowych jak i torebki papierowej z nadrukiem. Te opakowania mogą mieć zainstalowany również wentyl, niezbędny dla pakowania świeżo mielonej i świeżo palonej kawy.