Enter your keyword

Torebki typu quad

Torebka quad, jest opakowaniem dostępnym jedynie na indywidualne zlecenia klientów. Są to opakowania foliowe w postaci torebki fałdowej, stojącej pod wpływem ciężaru nałożonego do niej artukułu. Najlepiej będzie się prezentować, gdy zostanie zapakowany w nią produkt sypki. Te worki barierowe posiadają każdą z czterech krawędzi zgrzaną na szerokość do 7mm. Projektując grafikę na to opakowanie należy tylko pamiętać, by nie umieszczać głównych elementów grafiki na zgrzewach. Ta torebka może byc również wyprodukowana w postaci torebki papierowej.

Te torebki foliowe posiadają folie aluminiowe, metalizowane po wewnętrzej stronie, które zapewniają doskonałą barierę przed promieniami słonecznymi, wilgocią, powietrzem i innymi substancjami z otoczenia opakowania. Są to doskonałe opakowania do żywność. Produkt jest odpowiednio chroniony, przez co nie traci swojej świeżości. Pakowanie produktów sypkich w te opakowania to najlepszy, najbardziej atrakcyjny sposób na zapakowanie kawy, mąk, cukru, makaronów, ryżu, karmy dla zwierząt i innych podobnych artykułów, również chemicznych.

Torebka papierowa to najlepsze rozwiązanie dla producentów produktów ekologicznych. Papier podkreśla naturalne pochodzenie takich wyrobów. Co więcej te opakownia są znacznie lepsze niż znane nam papierowe saszetki. Od środka jest metalizowana folia, która stanowi barierę dla wszystkich nie porządanych substancji dla produktu.

Torba papierowa, tak samo jak torba foliowa mogą mieć zaintalowany wentyl w dowolnym miejscu.