Enter your keyword

Torebki trójstronnie zgrzewane

Nasz firma zajmuje się produkcją worków foliowych, różnego zastosowania. Nasze torby nadają się do pakowania produktów spożywczych, produktów chemicznych, kosmetycznych, produktów medycznych oraz produktów płynnych.

Pakowanie produktów sypkich, w nasze torebki trójstronnie zgrzewane, to zapewnienie tym wyrobom bezpieczeństwa, również atrakcyjnego wyglądu. Te worki plastikowe mamy w bezpośredniej sprzedaży w rozmiarze 1g i 3g z zapięciem silikonowym i metalizowanym wnętrzem, w pięciu kolorach. Torebka o pojemności 1g ma niezgrzaną górną krawędź, a torebka 3g niezgrzaną dolną krawędź. Obie wersje mają specjalne wycięcie na górnej krawędzi umożliwiające powieszenie jej na haczyku w sklepie. Te torebki to idealne rozwiązanie na promocje małych ilości produktów np. kremów, tytoniu, husteczek nawilżających.

Jako producent opakowań foliowych przyjmujemy również zlecenia na indywidualne wzory, wielkości, kształty torebek trójstronnie zgrzewanych. Te worki barierowe, to idealne opakowanie na pakowanie świeżego mięsa, ryb, warzyw i owoców, sera białego, żółtego. Również spełniają swoją rolę jako opakowania do produktów gospodarstwa domowego, tj. ściereczki, proszki.

Torebki trójstronnie zgrzewane w przeciwieństwie do torebki fałdowej nie posiadają, ani jednej fałdy, ani zgrzewu centralnego, przez co jest bardzo łatwo zaprojektować na nie grafikę. Zgrzewy wystepuja jedynie na czterech krawędziach, możemy dostarczyć niezgrzaną górną bądź dolną jej krawędź, w zależności jak ma być pakowany w nie produkt.