Enter your keyword

Opakowania farmaceutyczne

Produkty medyczne wymagają takich opakowań, które zapewnią sterylne warunki dla przechowywanych w nich lekarstwom. Opakowania foliowe jakie wytwarzamy to idealne opakowania dla farmacji. Nadają się do pakowania tabletek, ziół, opatrunków, preparatów płynnych, leków termolabilnych.

Produkt sterylizowany wymaga opakowań, a najmniejszym zanieczyszczeniu mikrobiologicznym. Nasze wyroby, materiały jakich to nich używamy są pod nadzorem FDA (Food and Drug Administration), przez co mogą być Państwo pewni ich jakości. Pojemniki farmaceutyczne takie jak butelki farmaceutyczne, blistry na leki mogą być zastąpione przez nasze saszetki z tworzyw sztucznych, saszetki na płyny. Te produkty są wygodne w użytkowaniu, przyjazne dla środowiska, tańsze niż wszechstronnie stosowane opakowania na leki, czy też nawet opakowania na kosmetyki dostępne w aptekach.

Pakowanie w atmosferze chronionej jest często wymagane w przypadku produktów medycznych jak i przy pakowaniu żywności. Najczęściej specjalne warunki wymagane są przy pakowaniu mięsa, ryb, produktów świeżych w opakowania próżniowe. Pakowanie artykułów spożywczych w opakowania pozbawione powietrza to najskuteczniejszy jak do tej pory sposób na przedłużenie ich swieżości bez konieczności ich mrożenia.